Individuální poradenství pro studenty

Aktuální termíny Akademické psychologické poradny naleznete po přihlášení v registračním systému.

Akademická psychologická poradna je k dispozici v předem vymezených termínech. Poradenství poskytují odborní psychologové Katedry manažerské psychologie a sociologie. Poradna funguje v níže vypsaných hodinách v modelu osobně nebo online. U časů poradny je vždy vyznačeno, v jaké formě proběhne, při registraci si kontrolujte, zda se hlásíte na Vámi preferovanou podobu. Vždy je potřeba se na termín předem zaregistrovat. V případě online konzultace bude link na konzultaci k dispozici buď přímo v registracích nebo bude zaslán v čase před začátkem konzultace na školní emailovou adresu. Nově je možné se na termíny registrovat i jako náhradník.

Apelujeme  na přihlášené studenty, kteří se následně rozhodnou služeb APP nevyužít, aby se co nejdříve odhlásili a neblokovali možnost  poradenské pomoci jiným zájemcům.  Děkujeme předem za odpovědný přístup.

Nově nabízíme mimořádné hodiny psychologického poradenství v případech, že jsou všechny vypsané termíny již naplněny. Tyto konzultace neprobíhají na pravidelné bázi. Více informací zde.

Академічна психологічна служба продовжує надавати допомогу українським студентам українською мовою. Студенти, які бажають скористатися допомогою кваліфікованого психолога п. Уляни Тимців, можуть зареєструватися, написавши їй електронного листа. Індивідуальні консультації українською мовою проводяться в кімнаті (RB 332) у п’ятницю в другій половині дня у час, узгоджений електронною поштою з п. Тимців.