Psychologická diagnostika

Akademická psychologická poradna realizuje podle časových a kapacitních možností i další formy činnosti. Patří mezi ně např. psychologická diagnostika.

Pokud váháte, kam směřovat svou kariéru a jaké zaměstnání by pro Vás bylo to pravé, Akademické centrum Vám přináší možnost nechat si zdarma vypracovat diagnózu osobních předpokladů pro budoucí kariéru přímo na půdě VŠE.

Akademické centrum Vám přináší možnost projít sadou psychologických testů a zjistit tak více o sobě a o svých možnostech. Nejprve testování probíhá online, následné rozhovory budou probíhat individuálně osobně nebo online, po dohodě s konkrétní psycholožkou.

Přihlašování na jednotlivé termíny a jejich přehled zde.

Využijte této jedinečné příležitosti dozvědět se, co ve Vás je!

Program psychodiagnostiky:

  • Nejprve si, na základě pokynů, které dostanete emailem, vyplníte online sadu diagnostických testů (trvají tři hodiny).
  • Psychologové Vám následně sdělí výsledky vyhodnocených testů a poskytnou Vám individuální zpětnou vazbu: budou Vás informovat o skladbě Vašich osobnostních předpokladů pro pracovní uplatnění. Při rozhodování o své kariéře pak můžete brát v úvahu své osobnostní charakteristiky (konkrétně např. schopnosti usuzování, odolnost vůči zátěži, typ motivace, sebevědomí, rozhodnost a řada dalších).

Psychodiagnostika je určena především studentům 4. a 5. ročníků, kteří ji ještě neabsolvovali.