Psychologická diagnostika

Akademická psychologická poradna realizuje podle časových a kapacitních možností i další formy činnosti. Patří mezi ně např. psychologická diagnostika.

Pokud váháte, kam směřovat svou kariéru a jaké zaměstnání by pro Vás bylo to pravé, Akademické centrum Vám přináší možnost nechat si zdarma vypracovat diagnózu osobních předpokladů pro budoucí kariéru přímo na půdě VŠE.

Akademické centrum Vám přináší možnost projít sadou psychologických testů a zjistit tak více o sobě a o svých možnostech. V zimním semestru 2022 bude testování probíhat online, následné rozhovory budou probíhat individuálně osobně nebo online, po dohodě s konkrétní psycholožkou.

Termíny psychodiagnostiky:

Datum Čas Místnost
21. 10. 2022 09:00 – 12:00 online
02. 11. 2022 09:00 – 12:00 online
14. 11. 2022 09:00 – 12:00 online

Přihlašování na jednotlivé termíny je možné zde.

Využijte této jedinečné příležitosti dozvědět se, co ve Vás je!

Program psychodiagnostiky:

  • S psychology působícími v  Akademickém centru FPH VŠE projdete sadou diagnostických testů (trvají tři hodiny).
  • Psychologové Vám následně sdělí výsledky vyhodnocených testů a poskytnou Vám individuální zpětnou vazbu: budou Vás informovat o skladbě Vašich osobnostních předpokladů pro pracovní uplatnění. Při rozhodování o své kariéře pak můžete brát v úvahu své osobnostní charakteristiky (konkrétně např. schopnosti usuzování, odolnost vůči zátěži, typ motivace, sebevědomí, rozhodnost a řada dalších).

Psychodiagnostika je určena především studentům 4. a 5. ročníků, kteří ji ještě neabsolvovali.

Akce je tříhodinová, začínáme vždy přesně, sraz je deset minut předem před místností.