Nové semináře Akademické psychologické poradny

Pro ZS 2019 vypisuje Akademická psychologická poradna následující semináře (vzhledem k omezené kapacitě je třeba se na jednotlivé semináře vždy přihlásit):

Jak si poradit se studiem? (Jak předcházet prokrastinaci v rámci studia)

Seminář pro začínající studenty o tom, jak se vyhnout prokrastinaci v rámci svých studijních povinností. Praktické tipy z time managementu, které vám pomohou začít včas, vybírat to důležité, lépe se soustředit, být efektivnější v tom co děláte a být více v klidu.

Termín: 22.10. 2019

Lektor: Lukáš Kučera

REGISTRACE ZDE

Jak skloubit práci a školu? (Jak studovat, pracovat a neprokrastinovat?)

Seminář pro starší studenty, kteří již při studiu pracují a potřebují skloubit studijní a pracovní povinnosti. Jak prioritizovat, kam zaměřit svoji pozornost, aby to bylo co nejefektivnější i jak odpočívat a chránit se před přílišným stresem.

Termín: 5.11. 2019

Lektor: Lukáš Kučera

REGISTRACE ZDE

Mapování vlastních silných stránek a kompetencí (1. část)