Workshop pro studenty: Jak využít svoje silné stránky při vstupu na pracovní trh

Akademické centrum vypisuje workshop pod vedením Mgr. Veroniky Motlové, PhD.

KDY: 1. 12. 2021
V KOLIK: 09:00 – 12:00
KDE: online, ZOOM

Workshop je určen studentům, kteří již absolvovali psychologickou diagnostiku v Akademické psychologické poradně a zjistili tak více o sobě a o svých možnostech. V průběhu workshopu studenti pojmenují svoje silné stránky a svoje nejdůležitější hodnoty. Zaměříme se na to, co studentům jde, aby se nebáli dělat to, po čem touží. Studenti se naučí popsat svoje klíčové kompetence tak, aby úspěšně vstoupili na trh práce.

Na workshop je třeba se přihlásit pomocí Doodle uživatelským jménem VŠE (dříve xname; prosíme studenty, aby používali uživatelské jméno kvůli jednoznačné identifikaci). Před workshopem bude přihlášeným studentům zaslán odkaz na ZOOM, kde se bude workshop konat. Není třeba se do služby registrovat, stačí pouze zaslaný odkaz.