Skupinové koučování pro studenty na téma zvládání tendencí k prokrastinaci

Akademické centrum pořádá semináře skupinového koučování pro všechny studenty VŠE zaměřeného na zvládání tendencí k prokrastinaci (online).

Informace o seminářích naleznete v pozvánce nebo níže.

Online termíny:

  • 11.6. 9:00 – 11:00
  • 18.6. 9:00 – 11:00
  • 25.6. 9:00 – 11:00

Skupinové koučování, které bude provádět účastníky problémem prokrastinace. Prokrastinace je velice obvyklým problémem mnoha z nás a často nevíme, co s ním. Právě za pomoci týmového koučinku a jednotlivých nástrojů si budou moci účastníci zkusit několik metod, jak pracovat s prokrastinací. Bude se jednat o interaktivní sled 3 skupinových online setkání. Jeho cílem je pomoci účastníkům posunout se dále v oblasti prokrastinace a naučit je několik technik, které budou moci používat samostatně i po ukončení koučinku.

Lektor: Ing. Lukáš Krupka

Lukáš je absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze. V průběhu své dosavadní pracovní kariéry vedl různorodé týmy v oblastech jako je např. fyzická logistika, zákaznický servis, zákaznická logistika a podobně na úrovni střední Evropy. Současně je aktivním mentorem v programu T2G a zároveň koučem s absolvovaným výcvikem v psychologickém koučování.

Zájemci se prosím hlaste do  10.6.2021 21:00 hodin na email: ac@vse.cz. Následně bude zaslán od lektora zoom link.